Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.





Главная » Файлы » Книги » Справочник по електронни лампи

Справочник по електронни лампи

Опубликовал: Kitovras | Дата публикации: 28.03.2024
Раздел: Книги


Справочник по електронни лампи — В справочнике содержатся подробные данные около 8000 приемно-усилительных, выпрямительных, стабилизаторных и других ламп, различных стран производителей. Предназначен для специалистов радиоэлектронной аппаратуры, студентов вузов и техникумов и радиолюбителей.
Справочникът содержа подробни данни и схеми на цокли на около 8000 приемно-усилвателни, токоизправителни, стабилизаторни. индикаторни и други лампи. Приложени са голям брой сравнителни таблици, които позволяват намирането на еквивалентните лампи. За найчесто употребяваните електронни лампи са дадени и графични характеристики.
За удобство при работа със справочника и за избягване на евентуални грешки сьветскиге лампи, в означенията на които се използуват букви от слазянската азбука, са дадени отделно от западноевропепските и амориканските лампи, в чиито означения се използуват латински букви. Означенията на лампите са подредени по азбучен ред и по възходящи номера.
Приложеният азбучен указател позволяаа бързого намиране на гьрсените данни.
Справочникьт е предназначен за инженери, техници, студенти и радиолюбители.

Название: Справочник по електронни лампи
Автор: Йордан Боянов
Издательство: София: Техника
Год: 1966
Страниц: 548
Формат: DJVU
Размер: 10,06 Мб
Качество: Отличное
Язык: болгарский





На нашем сайте вы можете бесплатно скачать Книги без лишних регистраций и отправки платной смс, а именно скачать Справочник по електронни лампи бесплатно.

Просмотров: 111 | Комментарии: 0

Другие новости по теме:

Ключевые теги: Боянов, лампи, електронни, 1966, справочник


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Наш опрос
Какая у вас скорость интернета?
Всего ответов: 14
Статистика
Реклама